wtorek, 21 czerwca 2016

Festiwalowe Love od S'PortofinoMuzyczne festiwale to jedne z najciekawszych wydarzeń, które będą nam towarzyszyć przez całe lato. Jeśli wybierasz się na festiwal w Polsce lub zagranicą, warto abyś odpowiednio przygotował się do wyjazdu. Wygodne obuwie, pakowna torba, fantazyjne szorty czy designerskie okulary? Te oraz inne produkty o najmodniejszych, światowych marek znajdziesz w S’portofino.

Zajrzyj do salonu stacjonarnego w Silesia City Center i zobacz co czeka na Ciebie w najnowszej ofercie. Przed palącym słońcem, doskonałą ochronę zapewni jeden z modeli legendarnych kapeluszy Borsalino. Ręcznie tworzone okulary z lustrzanymi oprawkami Illesteva, to propozycja po którą sięgają gwiazdy światowego formatu – od Gigi Hadid, po Alicię Keys. Warto jednak przygotować się także na niepogodę. Puchowa kamizelka czy lekkie okrycie od [C]studio to doskonała okazja, aby poznać wyroby z tej włoskiej manufaktury. Brakuje Ci fantazyjnych szortów w printy? Postaw na Vilebrequin. Francuska marka luksusowych szortów kąpielowych, dostępna jest wyłącznie w S’portofino, a sięgają po nią trendsetterzy z najważniejszych wakacyjnych kurortów.

O tych oraz o innych ciekawostkach na temat naszych produktów usłyszysz od obsługi naszego salonu. Zapraszamy do salonu S’portofino oraz na www.sportofino.pl

S'Portofino
S'Portofino

S'Portofino
S'Portofino


S'Portofino

S'Portofino

S'Portofino

S'Portofino

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)