wtorek, 31 maja 2016

Silesia Snap - najpopularniejsi w Polsce snapchaterzy przyjadą do Silesia City Center!


Snapchaterzy to fenomen mediów społecznościowych. Ich krótkie filmiki i zdjęcia zamieszczane na Snapchatcie mają większą oglądalność niż… popularne programy TV i seriale. Już w najbliższy weekend w Silesia City Center będzie można spotkać się z 8 najpopularniejszymi snapchaterami w Polsce. Przyjedzie m.in. Littemooonster96, Maffashion, Stuu i Jaś Dąbrowski.

Spotkaj snapchatera

Z najpopularniejszymi obecnie snapchaterami w Polsce będzie można spotkać się w ten weekend. Centrum handlowe na Śląsku urządza otwartą imprezę pod hasłem "Silesia Snap". Wydarzenie podzielone będzie na dwa dni.

Pierwszego dnia (4.06) z fanami spotkają się m.in. Adam Zdrójkowski, aktor znany z serialu Rodzinka.pl i snapchater,  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, topowa polska blogerka i snapcahterka nr 2 w kraju, a także popularni youtuberzy i snapchaterzy - Ajgor Ignacy i Marcin Dubiel.

Drugiego dnia (05.06) z fanami w Silesii spotkają się: Jaś Dąbrowski, Stuu, czyli najpopularniejszy snapujący chłopak w Polsce, Rafał Jonkisz, snapchater i Mister Polski 2015 oraz Littlemooonster96 - snapchaterka nr 1 w Polsce, ale także youtuberka mająca na YouTube ponad 59 milionów wyświetleń.

Ulubieńcy nastolatków podpowiedzą w Silesii, jak zaistnieć w mediach społecznościowych oraz jak kręcić ciekawe filmiki , które oglądają tysiące widzów. Nie zabraknie czasu na krótką rozmowę, autograf, selfie czy wspólnego snapa.

Spotkanie z gwiazdami mediów społecznościwych Silesia organizuje już po raz drugi. We wrześniu 2015 r. w centrum odbył się "Festiwal Youtuberów". Impreza zgromadziła ponad 5000 osób!

Wstęp na "Silesia Snap" jest bezpłatny.
Silesia Snap
4-5 czerwca 2016, Silesia City Center
godz. 13.00, Plac ŚląskiMacie ochotę poznać osobiście największe gwiazdy polskiego Snapchata? Koniecznie przyłączcie się do naszej fotozabawy!

Co należy zrobić? Wystarczy wykonać zdjęcie w waszym ulubionym miejscu w Silesia City Center.

Następnie opublikować je na swoim profilu na Instagramie bądź Facebooku z hashtagami ‪#‎SilesiaSnap ‪#‎4_5czerwca ‪#‎SilesiaCityCenter i @SilesiaCityCenter
Łapcie smartfony, aparaty i do dzieła! Wygrywa sześć najoryginalniejszych zdjęć. Powodzenia!

Konkurs trwa do 3.06.2016 r. (do godz. 22:00).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)