czwartek, 19 maja 2016

POZWÓL SIĘ SFOTOGRAFOWAĆ W SILESII I POKAŻ SWOJE PRAWDZIWE PIĘKNO


Już 28 i 29 maja Plac Śląski w Silesia City Center zamieni się w profesjonalne studio fotograficzne, w którym być może pojawi się także i Twój portret. Wszystko w ramach akcji „Zawsze piękne” promującej naturalne, wielopokoleniowe piękno kobiet i adresowanej do wszystkich mieszkanek Śląska.

Kompleksy są nieodłącznym elementem postrzegania się kobiet. Silesia City Center chcąc to zmienić, organizuje akcję pod hasłem „Zawsze piękne”, która ma być wyjątkowym manifestem na temat kobiecego piękna i „głosem” wielu pokoleń Śląskich kobiet - tyle, że w obrazie!
Na czym dokładnie polega akcja?  W dniach 28 i 29 maja Plac Śląski zamieni się w profesjonalne studio sesyjne, gdzie powstaną unikalne, czarno-białe zdjęcia kobiet. Ostateczne efekty naszego „poszukiwania piękna”, czyli 40 najpiękniejszych portretów kobiet, pokażemy podczas wystawy, która stanie w Silesii 6-15 czerwca 2016r.

Kto może wziąć udział w akcji? Przyłączyć się może każda kobieta, która zdecyduje się pozować przed obiektywem fotografa. W akcji mogą wziąć udział wszystkie mieszkanki regionu, kobiety, które chcą odkryć siebie na nowo – młodsze, starsze, chudsze, bardziej krągłe – każdej z nich przypomnimy, jaka jest piękna. Wystarczy odwiedzić w godz. 12.00 do 18.00 Plac Śląski, gdzie odbędzie się akcja i spontanicznie dołączyć do zabawy.

Dla wszystkich uczestniczek akcji przewidziane są również wyjątkowe upominki. Podczas dwóch dni akcji każda kobieta, która weźmie udział w sesji zdjęciowej otrzyma swoje zdjęcie na własność oraz koszulkę motywacyjną. Dodatkowo, każdego dnia pierwszych 15 uczestniczek sesji otrzyma zestaw kosmetyków firmy The Body Shop oraz słodki upominek ufundowany przez markę Mount Blanc.

Zapewniamy też szereg innych bezpłatnych atrakcji m.in.:

•    zabawy fotograficzne przy fotobudce,
•    warsztaty make-up ze specjalistką marki Sephora,
•    porady stylistów z butiku Furelle,
•    opiekę fryzjera z salonu Jean Louis David,
•    porady specjalisty marki The Body Shop,
•    drobne upominki m.in. marki AB FOTO,

•    degustacja kawy z butiku Nespresso.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)