wtorek, 17 maja 2016

Najlepsze ilustracje mody w Silesia City Center


Odkryj niezwykły świat ilustracji modowych. Zobacz prace wybitnych grafików, tworzących dla największych magazynów fashion.

Aż do końca maja w Silesia City Center możecie oglądać prace 48 ilustratorów mody z całego świata. Wśród pokazywanych prac znajdziecie grafiki artystów z USA, Chin, Japonii, Korei Południowej, Kolumbii, Francji i Szwecji.

Jest to największy zbiór ilustracji tego typu, jaki pokazywany był w Polsce. W sumie na wystawie " Across Poland with Best Fashion Illustration" oglądać możecie ponad 100 grafik, zgromadzonych aż na 2 piętrach Silesii (wystawę możecie oglądać na Placu Tropikalnym i na I-piętrze).

To prawdziwa gratka dla fanów mody, fotografii i projektowania ubrań. Na wystawie podziwiać można ilustracje, które publikowane były m.in. w The Guardian, WWD, W Magazine, Elle Dutch, Harper's Bazaar, Glamour, GQ Magazine, ID, Blend, a także w kultowym The New Yorker, słynący ze swoich graficznych okładek.

Wśród prac są grafiki m.in. Annabele Briens, Sunny Gu, Anny Higgie, Stiny Persson czy Velwyn Yossy.  Ponadto znajdziecie u nas prace londyńskiej artystki Helen Bullock, która współpracowała m.in. z Johnem Galliano i marką Louis Vuitton, a także prace Veronici Lawlor, która dokumentuje m.in.  życie w Nowym Jorku, w tym tamtejszy świat fashion.  Ciekawostką są ilustracje Caroline Andrieu, która rysowała m.in. Anję Rubik.

Zapraszamy

Across Poland with Best Fashion Illustration
16-29 maja 2016, Plac Tropikalny i I-piętro

Wstęp wolny


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)