wtorek, 10 maja 2016

Kolacja w Ciemności - Wyjątkowy Prezent


Jedząc, często zapominamy, że jesteśmy wyposażeni w wiele różnych zmysłów – smak, węch, wzrok, słuch, a nawet dotyk. Podczas kolacji w ciemności możemy doświadczyć zupełnie nowego wymiaru smaku przez "wyłączenie" jednej z wyżej wymienionych zdolności - wzroku. Wszystko dzięki firmie Wyjątkowy Prezent, która oferuje w swojej bogatej ofercie Dine in the Dark, czyli tytułową kolację w ciemności.

Jeśli chcecie zaskoczyć ukochaną osobę niezapomnianą randką lub po prostu sami macie ochotę przeżyć coś niestandardowego, to idealnym rozwiązaniem będzie kolacja w ciemności. Zacznijmy jednak od początku, który jest niezwykle ekscytujący i zarazem zaskakujący...

Kelnerzy zaopatrzeni w profesjonalne noktowizory wprowadzają gości do sali, która jest całkowicie wyciemniona. Następnie, gdy już wszyscy wygodnie zasiądą na swoich miejscach, pojawia się głos, który instruuje gości co i jak robić w tych zupełnie mrocznych czeluściach piwnicy restauracji, w której odbywa sie event. W międzyczasie obsługa wnosi napoje i przystawki. Rozpoczyna się konsumpcja. Wybrane potrawy są podawane w odstępach czasowych. W przerwach pojawia się okazja do omówienia wrażeń oraz podjęcia próby odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Zestaw gier zorganizowanych między daniami, angażujących pozostałe cztery zmysły pozwoli przekonać się jak z biegiem czasu zmienia się Wasza percepcja.

DINE IN THE DARK, to innowacyjne podejście nie tylko do samego jedzenia, lecz przede wszystkim do delektowania się potrawami. Wraz z wejściem w ciemność otwiera oczy wyobraźni na całą złożoność smaków i aromatów. Pozbawiając wzroku, otwiera drzwi do królestwa smaku. Daje możliwość sprawdzenia, czy ciemność naprawdę wyostrzy zmysły. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)