poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Złap okazje i rabaty w Silesia City Center


Lubisz  zakupy z rabatami? Koniecznie wpadnij do Silesii pomiędzy 4 a 10 kwietnia - mamy dla Ciebie rabaty i specjalne promocje w ponad 100 naszych sklepach. Wystarczy tylko, że pobierzesz specjalną aplikację… 

Kupuj po atrakcyjnych cenach dzięki akcji "Okazje w mieście mody".  Zasady udziału są proste. 

Po pierwsze pobierz aplikację QPony i zainstaluj ją na swoim smartfonie. Możesz to zrobić skanując QR code, który znajdziesz np. w reklamie naszej akcji, na naszej www lub na plakacie w centrum. 

Po drugie przejrzyj rabaty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. W aplikacji znajdziesz dziesiątki zniżek i ofert promocyjnych zakupów. Żeby z nich skorzystać, wystarczy okazać podczas zakupów elektroniczny kupon, jaki znajdziesz w aplikacji.

Korzystaj z nich do woli, odwiedzając swoje ulubione sklepy.  Prawda, że proste?

Masz także drugą opcję, dzięki której możesz sięgnąć po zniżki.  Już od poniedziałku w Silesii znajdziesz specjalne niebieskie książeczki z dziesiątkami rabatów do Twoich ulubionych sklepów, kawiarni i restauracji. Wybierając się na zakupy wystarczy więc przy kasie okazać kupon zawarty w książeczce i możesz cieszyć się zakupem po niższej, atrakcyjnej cenie.

Rabaty oraz akcje promocyjne przygotowały m.in. Orsay, Lidia Kalita, New Look, Lancerto, Terranova, Monnari, Furla, Cubus, Lindex, W.Kruk, Duka, Clinique, The Body Shop, Ecco, Deichman, Pierre Cardin, Salad Story, Starbucks, 4F, Bryloownia i in. 

Udanych zakupów!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)