wtorek, 12 kwietnia 2016

Wielkie modowe SHOW Silesia City Center podbija media!


Modowe SHOW w Silesia City Center podbiło Internet i nie tylko... Pudelek, Party, Jastrząb Post na pewno znacie te portale - o gwiazdach, jakie pojawiły się w ostatni weekend w Silesii napisały wszystkie serwisy plotkarskie, które uważnie obserwują polskich i zagranicznych celebrytów.

Co jest najmodniejsze w tym sezonie mogliśmy dowiedzieć się podczas wielkiego modowego SHOW w Silesia City Center. Gwiazdy pierwszych stron plotkarskich magazynów zaprezentowały najgorętsze trendy oraz poprowadziły największe modowe wydarzenie tej wiosny na Śląsku.

9 i 10 kwietnia w Silesii na scenie mogliśmy zobaczyć kolekcje ponad 80 marek oraz 12 prowadzących, pośród których znaleźli się Paulina Sykut-Jeżyna, Olivier Janiak, Maja Sablewska, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Zielińska, Jakub Wesołowski, Marcelina Zawadzka, Tomasz Karolak, Agnieszka Popielewicz, Maciej Musiał, Weronikę Książkiewicz oraz Tomasz Kammel.

Gwiazdą muzyczną SHOW był Mateusz Ziółko, zwycięzca The Voice of Poland, który zaśpiewał największe hity i skradł serce widowni.

Zobaczcie krótką relację z pierwszego dnia pokazów i ekskluzywne pozdrowienia naszych Gwiazd tylko dla fanów Silesii

SHOW - pokazy mody 9 kwietnia 2016 w Silesia City Center 
1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)