poniedziałek, 18 kwietnia 2016

S’portofino - Wyruszamy nad wodę!


Niezależnie od tego czy upalne lato spędzasz na pokładzie lub relaksując się w nadmorskiej marinie, letnia kolekcja North Sails odpowie na każdą z Twoich potrzeb. Zarówno sportowcy, jak i pasjonaci żeglarstwa od lat doceniają niepowtarzalny charakter yachtingowych kolekcji, które jak żadna inna marka nie równają się ze stylem prezentowanym przez North Sails.

Wywodząca się z pasji, narodziła się na skutek zamiłowania do żeglarstwa. To zamiłowanie widoczne jest w każdej kolekcji, która w innowacyjny sposób zaskakuje każdego sezonu. Interpretowane na nowo, żeglarskie klasyki inspirują i w mgnieniu oka przenoszą nas nad wodę.

Na letnią kolekcję North Sails składają się linie damska i męska. Liczne bluzy, o nowoczesnych fasonach, opatrzone zostały napisami, które na myśl przywodzą żeglarską elegancję panującą w najbardziej znanych kurortach. Suknie, spodnie, swetry i kurtki zostały zaprojektowane tak, by tworzyły spójną i jednocześnie współczesną kolekcję, którą z powodzeniem można nosić także w mieście. Innowacyjna technika barwienia materiałów, dodaje licznym modelom młodzieżowego charakteru.

Nowa kolekcja North Sails dostępna jest w salonach S’portofino.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)