piątek, 1 kwietnia 2016

Silesia promuje swoje pokazy… ściankami prasowymi na mieście


9 i 10 kwietnia w Silesia City Center odbędzie się "SHOW", czyli wiosenne pokazy mody z udziałem aż 14 gwiazd! Centrum handlowe postanowiło promować imprezę  w przestrzeni miejskiej Katowic, Sosnowca i Chorzowa. Akcja rusza już dziś.

Już w ten piątek i sobotę w Katowicach, Sosnowcu  i Chorzowie będzie można znaleźć olbrzymie ścianki prasowe i rozwinięte przed nimi czerwone dywany. Jednak wbrew pozorom nie przejdą po nich gwiazdy kina czy telewizji, a mieszkańcy regionu.

Przez dwa dni każdy będzie mógł wcielić się w celebrytę i stanąć na miejscu, które zwyczajowo zarezerwowane jest dla gwiazd. Nie zabraknie także błyskających fleszy. To pomysł Silesia City Center na promocję nadchodzących pokazów mody, które odbędą się już 9 i 10 kwietnia. 

W weekend 9-10 kwietnia odwiedzi galerię aż 14 gwiazd kin, telewizji i muzyki. Po raz pierwszy w historii pokazów w Silesii impreza będzie miała aż 12 prowadzących! Na Snapchatcie relacjonować ją będzie natomiast najpopularniejsza obecnie snapchaterka. Nie zabraknie także atrakcji muzycznych - zapowiada Silesia.

Atrakcje czekają także na osoby, które staną na czerwonym dywanie w Katowicach, Chorzowie lub Sosnowcu. Każdy, kto zrobi sobie tam selfie, pozując na tle ścianki prasowej Silesii, będzie mógł zdobyć specjalny PowerBank dla swojego smartfona. Zasady?

Wystarczy zrobione sobie selfie wrzucić na swój profil na Instagramie lub Facebooku i dodać 3 hashtagi:  #pokazymody, #9_10kwietnia i #silesiacitycenter, a następnie przyjść 9 lub 10 kwietnia do Silesii i okazać w Punkcie Informacyjnym opublikowane zdjęcie.  Każdego dnia 100 pierwsze osób otrzyma gadżet zasilający dodatkowo telefon.  

Ścianki prasowe będzie można znaleźć w następujących lokalizacjach:

Katowice, ul. Mariacka/Mielęckiego
Sosnowiec, ul. Warszawska – Plac Stulecia
Chorzów, ul. Wolności (przed budynkiem Urzędu Pocztowego)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)