wtorek, 15 marca 2016

ZNAJDŹ PISANKĘ, WYGRAJ WIELKANOCNE ZAKUPY!


Dopisuje Ci szczęście? Masz dobry wzrok i lubisz zagadki? Spróbuj swoich sił w naszej wielkanocnej zabawie, która potrwa od 16 do 25 marca.  Do zdobycia są bony zakupowe o wartości 100 zł! Zasady? Proste!

Żeby zdobyć bon i ruszyć na zakupy trzeba będzie znaleźć kolorową pisankę ukrytą w Silesii. Każdego dnia do znalezienia będzie 10 kolorowych jajek. W sumie podczas 10 dni akcji  ukryjemy ich aż 100!

Każdy, kto znajdzie pisankę, będzie musiał zgłosić się z nią do Punktu Informacyjnego. Tam po sczytaniu QR-kodu umieszczonego na pisance, będzie można odebrać swój bon podarunkowy o wartości 100 zł do realizacji w sklepach Silesia City Center.

Żeby znaleźć jajka, trzeba będzie jednak wytężyć wzrok,  bo ukryjemy je bardzo dobrze. W poszukiwaniach pomogą Wam publikowane codziennie zagadki i zdjęcia.

Znajdziecie je na naszym fan page'u na Facebook'u, na naszym snapchacie, Instagramie,  na stronie internetowej  www.silesiacitycenter.com.pl oraz na małych karteczkach, jakie przykleimy do plakatów poświęconych zabawie. Te ostanie znajdziecie na pasażu naszego centrum.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)