wtorek, 29 marca 2016

Wpadnijcie na modowe SHOW w Silesia City Center!


Gwiazdy TV i filmu, gorące trendy sezonu, koncerty i po raz pierwszy - relacja na Snapchatcie zza kulis - nie może Was zabraknąć na naszym SHOW, które organizujemy już 9 i 10 kwietnia.

Pokazy z gwiazdami
Takich pokazów mody jeszcze nie było w Silesia City Center. Przez dwa dni na scenie zobaczymy kolekcje ponad 80 marek, a także aż 12 popularnych prowadzących, którzy zapowiadać będą kolejne odsłony naszego inspirującego pokazu.

I tak oto w sobotę nasze wiosenne SHOW poprowadzą dla Was: Paulina Sykut-Jeżyna i Olivier Janiak (godz. 14) , Maja Sablewska i Krzysztof Ibisz (godz. 16), Katarzyna Zielińska i Jakub Wesołowski (godz. 18), natomiast w niedzielę na scenie zagościmy: Marcelinę Zawadzką i Tomasza Karolaka (godz. 16), Agnieszkę Popielewicz i Macieja Musiała (godz. 16), Weronikę Książkiewicz i Tomasza Kammela (godz. 18).

Snap i koncert
Po raz pierwszy specjalną relację na swoim snapie oraz na snapie Silesii (silesiakatowice) poprowadzi dla Was
Littlemooonster96 - najpopularniejsza snapchaterka w Polsce. W krótkich filmikach zobaczycie kulisy przygotowań do pokazów oraz ekskluzywne wywiady.

Gwiazda muzyczną SHOW będzie natomiast Mateusz Ziółko, zwycięzca The Voice of Poland, który w sobotę i w niedzielę wystąpi u nas ze swoimi recitalami, śpiewając piosenki z repertuaru największych gwiazd.  

W sobotę i niedzielę pokazy zaczynają się o godz. 14.  Bądźcie z nami na Placu Tropikalnym.


1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)