poniedziałek, 21 marca 2016

Uroczyste otwarcie SONO IDONI w Silesia City Center


17 marca w Katowicach w Silesii City Center odbyło się uroczyste otwarcie drugiego salonu SONO IDONI. W ten wyjątkowy wieczór gościliśmy blisko 500 osób oraz takie osobistości jak: Klaudia Halejcio, Sylwia Gliwa czy Michał Będźmirowski "Modny Tata". Podczas wieczoru goście mogli zobaczyć niesamowity pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2016 w choreografii samego Jarka SZADO. 

Na wybiegu pojawiły się dwie znane polskie modelki: Renata Kaczoruk i Kamila Szczawińska, które świetnie prezentowały się zarówno w odsłonie casualowej i klasycznej. W rolach głównych wiosennych stylizacji pojawiły się takie marki jak: Versace Collection, Diesel, Red Valentino, Ermanno Scervino czy Emporio Armani, które są nowymi markami w salonie SONO IDONI. Wieczór poprowadziła Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z Mateuszem Kusznierewiczem, którzy od samego początku są związani z marką SONO IDONI. 

Tego wieczoru czekały na gości także inne atrakcje m. in. występ młodego zdolnego artysty - Michała Sobierajskiego – finalisty programu The Vois Of Poland oraz prezentacja włoskich mistrzów krawiectwa takich marek jak Tombolini i Giampaolo. Wieczór urozmaiciła także wyśmienita włoska kuchnia oraz wino musujące serwowane przez kenerów. 

SONO IDONI to multibrand ze starannie wyselekcjonowanymi włoskimi markami dla osób poszukujących świeżego spojrzenia na modę oraz pragnących podkreślić swoją indywidualność. Salon w katowickiej Silesii ma powierzchnię ponad 760 metrów kwadratowych, co daje możliwość odpowiedniej ekspozycji szerokiej gamy asortymentu damskiego i męskiego. Przewodnie marki – Diesel, ATPCO, Dsquert2, Gaudi, Emporio Armani, Versace, Brunello, Peserico, Lubiam, Tombolini czy Pal Zileri zostały rozmieszczone w postaci otwartych stoisk wzorowanych na włoskich butikach. 

Marki proponowane przez SONO IDONI w wielu przypadkach dopiero zadebiutowały w Polsce. Zaś te, które były już wcześniej obecne w niewielkim stopniu na naszym rynku, mają premierę w tak dużej skali. SONO IDONI to nie tylko unikatowy na polskim rynku wybór marek, ale także grono osób pracujących z niesamowitą pasją do mody. Fachowa pomoc naszych Stylistów gwarantuje dobranie ubioru odpowiedniego do sylwetki, stylu życia oraz okazji w oparciu o najnowsze trendy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)