wtorek, 22 marca 2016

Longines DolceVita – czar i gracja na nowo


Od dnia premiery kolekcja Longines DolceVita stanowiła deklarację współczesnej elegancji w stylu Longines. Inspiracją dla tej linii czasomierzy jest „Dolce Vita” - kult przyjemności i luksusu w życiu. Marka przedstawia nowy rozdział w historii słynnej kolekcji prezentując jej unikalną interpretację o wygładzonych liniach. Modele te z pewnością spodobają się kobietom, których wyjątkowy czar jest sposobem na życie.

Godny spadkobierca tradycji, w której elegancja pełni wiodącą rolę - model Longines DolceVita od samej premiery cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Zegarki inspirowane włoskim stylem życia skupiającym się na jego najsłodszych aspektach, słynnym „Dolce Vita, są noszone przez kobiety, które wiedzą jak czerpać jak najwięcej z najprostszych przyjemności oferowanych przez życie. W hołdzie tym kobietom Longines stworzył kolejną interpretację swojej kolekcji, subtelnie łączącą geometryczne kształty z miękkimi łukami. Linie prostokątnej koperty zostały wysmuklone i zaokrąglone. Niektóre z modeli zdobią brylanty, podkreślające ich nietuzinkową elegancję i kobiecość.

Te zdecydowanie kobiece i czarujące modele nie zawiodą miłośniczek zegarków, które w lekkoduszny sposób potrafią cieszyć się życiem i kochają dodatki, które podkreślą ich styl podczas radosnego pikniku na torze wyścigów konnych.

Zegarki Longines dostępne są w salonie Jubitom.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)