piątek, 11 marca 2016

Kolekcja marki Ryłko na sezon wiosna-lato 2016


Kolekcja marki Ryłko na sezon wiosna-lato 2016 jest niezwykle różnorodna. W kolorach mamy do wyboru świeżość i subtelność w wersji light (pastele) lub ultra nasycone barwy (oranż, żółty, zielony). Tropikalne kolory - słońca, oceanu, nocnego nieba, dojrzałych pomarańczy, egzotycznych drzew i kwiatów.

Tej wiosny obuwie RYŁKO będzie się także mienić różnymi odcieniami złota i srebra. Nie zabraknie oczywiście klasycznej czerni, beżu oraz szarości. Buty i dodatki wykonane są ze skór licowych, welurowych a także lakierowanych. Mocnymi trendami tego sezonu są różnego rodzaju printy.

W kolekcji pojawią się też modele obuwia przeplatane rzemykiem. Marka Ryłko z powodzeniem kontynuuje linię #RKO, skierowaną do świadomych mody klientek, ceniących luz i swobodę w bardziej awangardowym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługuje również linia RYŁKO ESTIMA dedykowana kobietom wrażliwym na walory estetyczne. Buty z linii ESTIMA kuszą niezwykle kobiecą formą, są wykonane z największą starannością, uwodzą detalami.

Główna linia produktów marki RYŁKO skierowana jest zarówno dla osób podążających za trendami jak i ceniących klasykę. Jest stylowa i klimatyczna. W stałej ofercie Ryłko można znaleźć także linię Relax stanowiącą balans pomiędzy komfortem a modą, dla osób ceniących walory zdrowotne. Ryłko to także obuwie męskie, dziecięce i galanteria skórzana.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)