czwartek, 10 marca 2016

Classy & Fabulous – nowa linia SiNSAY na specjalne okazje


Classy & Fabulous — linia, którą SiNSAY prezentuje przy okazji wiosenno-letniej kampanii to najnowsza propozycja marki dla świadomych i pewnych siebie dziewczyn, w których szafie obok stylizacji grzecznej romantyczki i zadziornej buntownicy nie może zabraknąć modnej kreacji na specjalną okazję.

Najnowszy projekt marki SiNSAY to ubrania dla dziewczyn, które pragną zachwycać swoim wyglądem, odważnie podążają za modą i łączą najnowsze trendy z ponadczasowymi klasykami. Dziewczyny SiNSAY uwielbiają bawić się modą i starannie dobierają swoje stylizacje, a dzięki Classy & Fabulous mogą swobodnie mieszać nowoczesność z nutą kobiecego stylu. Nie zapominają jednak o łamaniu standardów, zestawiając ze sobą części garderoby, takie jak imprezowa spódnica z T-shirtem i rockową ramoneską.

Na sezon wiosna-lato projektanci linii Classy & Fabulous przygotowali minimalistyczną kolekcję w stylu nowoczesna elegancja, inspirowaną klimatem rockowym. Paleta kolorystyczna oparta na czerni i bieli została przełamana mocnymi akcentami limonki i energetycznej czerwonej pomarańczy. Nowa linia marki bogata jest w trendowe kroje zestawione z klasycznymi propozycjami. Obok bluzowych sukienek, kombinezonów i przedłużonych koszul, znajdziemy również pudełkowe marynarki, spodnie slim-fit, czy podkreślające rockowy klimat ramoneski. Charakteru kolekcji dodają oryginalne faktury, wykończenia w postaci długich, kontrastujących zamków, delikatne przetarcia i minimalistyczna typografia. Ważnym akcentem są też akcesoria: kopertówki z ozdobnymi paskami i złotymi wykończeniami oraz szeroki wybór dopasowanej do kolekcji, wyrazistej biżuterii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)