poniedziałek, 8 lutego 2016

Zespół Video i Antek Smykiewicz na Walentynki


Nie macie jeszcze planów na Walentynki? Wpadnijcie 13 lutego na koncert do Silesia City Center. Naszej scenie wystąpi przebojowy zespół Video i jedna z najgorętszych gwiazd ostatnich tygodni Antek Smykiewicz.

Zespół Video wszyscy doskonale znają. Chłopaki od lat mają na swoim koncie przeboje podbijające wszystkie listy przebojów w  Polsce. Znamy ich chociażby z takich hitów jak: "Papieros", "Środa czwartek", "Alay" czy "Szminki róż". Zespół działa na scenie już od blisko 10 lat, w tym czasie wydał 3 przebojowe płyty, zdobył także nagrody m.in. Viva Comet i Eska Music Awards.

Antek Smykiewicz to z kolei nowa twarz polskiej fonografii, która szturmem wdarła się na listy przebojów największych rozgłośni radiowych.  Przygodę ze sceną zaczął on od występu w The Voice of Poland. Jego piosenka "Pomimo burz" to obecnie jedna z najchętniej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. Na Youtubie ma ponad 15 milionów wyświetleń!

Podczas walentynkowego koncertu w Silesii usłyszeć będzie zarówno najnowsze przeboje wykonawców, jak również najnowsze piosenki, które wkrótce podbiją nasze serca.
Wstęp na koncerty jest wolny. Początek o godz. 17.00, Plac Tropikalny. 
1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)