wtorek, 9 lutego 2016

Walentynki: Video i Antek Smykiewicz zagrają w Silesii


Silesia City Center urządza "walentynkowy starter", czyli muzyczną imprezę na rozkręcenie Święta Zakochanych. Na scenie wystąpi zespół Video oraz jedna z najgorętszych gwiazd ostatnich miesięcy - Antek Smykiewicz, autor przebojowej piosenki "Pomimo burz".

W tym roku Walentynki można rozpocząć dzień wcześniej. Już 13 lutego z okazji Święta Zakochanych na scenie Silesii wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. O godzinie 17.00 zagra Antek Smykiewicz, natomiast o godz. 18.00 zespół Video. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Antek Smykiewicz to nowa twarz polskiej fonografii. Od kilku tygodni jego debiutancki singiel "Pomimo burz" podbija listy wszystkich rozgłośni radiowych. Na samym YouTube klip do piosenki obejrzano już ponad 16 milionów razy! Antek Smykiewicz karierę zaczynał od występu w I-edycji programu "The Voice od Poland", w którym zajął II-miejsce.  Dotarł także do półfinałów programu "Must be the music".

Zespół Video to z kolei dobrze znany publiczności band grający pop-rock. Grupa ma na swoim koncie kilkanaście hitów, które podbiły szczyty list w Polsce. Do ich największych przebojów należą piosenki "Papieros", "Środa czwartek", "Wszystko jedno", "Ktoś nowy" oraz "Szminki róż". Dyskografię zespołu zamyka natomiast krążek z 2015 roku pt. "Doskonale wszystko jedno". Video jest także laureatem wielu nagród muzycznych m.in.  Viva Comet 2012 i Eska Music Awards 2015 w kategorii "najlepszy zespół". Podczas walentynkowego koncertu w Silesii usłyszeć będzie można zarówno najnowsze przeboje zespołu, jak również najnowsze piosenki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)