poniedziałek, 15 lutego 2016

W Silesii będą szukać dziecięcych talentów. Pomogą gwiazdy TV!


W Silesia City Center rusza zabawa, której celem jest znalezienie dzieci utalentowanych artystycznie. Poszukiwani są m.in. mali piosenkarze, wokaliści, tancerze i aktorzy. Przyszłych celebrytów w wielkim finale oceniać będą obecne gwiazdy TV i social mediów - Agnieszka KaczorowskaMateusz Ziółko i youtuber Stuu.

Pokaż talent                                                                            
Jeśli twoje dziecko śpiewa, gra na instrumencie, para się magią lub tańcem, a do tego marzy mu się kariera na dużym ekranie, warto pokazać jego zdolności profesjonalistom.  Silesia City Center startuje właśnie z zabawą  "Silesia Kids", która daje najmłodszym okazję do zaprezentowania swojego talentu przed jury złożonym z osobowości telewizyjnych.

Najpierw casting
Już 26 lutego w Silesii odbędą się castingi, które wyłonią finalistów. Do udziału w nich mogą zgłaszać się dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4-8 lat oraz 9-13 lat. Podczas prezentacji przed jury, każdy ze startujących będzie musiał zaprezentować swój talent np. zaśpiewać, zagrać na instrumencie, odegrać przygotowaną scenkę lub pokazać swój nietypowy talent.

- "Silesia Kids" to talent show, a więc nie zamykamy się na żaden występ, nawet na najdziwniejszy. Najmłodsi mogą pokazać nam co potrafią. Szukamy osobowości, dzieci z charyzmą, które potrafią przykuć uwagę, rozśmieszyć i pokazać coś niesamowitego, co zachwyci publiczność - mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.

… potem wielki finał z gwiazdami
Ale to nie koniec. Z grona dzieci, które przyjdą na casting wyłonionych zostanie 5 finalistów w kategorii wiekowej 4-8 lat i 5 finalistów w kategorii 9-13 lat. To właśnie oni już następnego dnia, 27 lutego zaprezentują się szerokiej publiczności podczas wielkiego finału.  Wtedy też do dyspozycji najmłodszych oddana zostanie olbrzymia scena, na której wystąpią po raz kolejny, tym razem w swoim popisowym numerze i sporą widownią.

Występ każdego z uczestników oceniać będą gwiazdy TV i mediów społecznościowych - aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska znana m.in. z "Tańca z Gwiazdami" i serialu "Klan", piosenkarz Mateusz Ziółko - zwycięzca "The Voice of Poland" oraz youtuber i gamer Stuu, którego kanały na YouTube śledzi blisko 3 miliony widzów! Imprezę poprowadzi aktor i prezenter Maciej Musiał ("Rodzinka.pl" i "The Voice of Poland").

Stawka finału jest wysoka! Zwycięzcy "Silesia Kids" w każdej z kategorii wiekowych w nagrodę odwiedzą plan jednego z najpopularniejszych polskich seriali, mając szansę podejrzenia pracy aktorów od kuchni.  - Tą zabawą nie tylko chcemy dać dzieciom okazję do wyjścia ze swoim talentem do publiczności, mają oni także okazję do spotkania się ze światem telewizji i filmu, który tak ich fascynuje  - dodaje Monika Pyszkowska.

Udział w castingach jest bezpłatny. Nie wymaga także wcześniejszego zgłoszenia, dzieci muszą się jednak zgłosić pod opieką osoby pełnoletniej.  Castingi (26.02) startują o godz. 12.00 i potrwają do godz. 17.00. Wielki finał (27.02) zaczyna się o godz. 16.00. Obydwa wydarzenia odbędą się na Placu Tropikalnym.

REGULAMIN KONKURSU „SILESIA KIDS”


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)