poniedziałek, 29 lutego 2016

Silesia szukała talentów. I znalazła!


Silesia City Center znalazła prawdziwy talent wśród najmłodszych mieszkańców regionu. Zwyciężczynią talent show "Silesia Kids" została 11-latka z Poręby.

Najpierw był piątkowy casting, na który zgłosiło się ponad 50 utalentowanych dzieci z całego Śląska i wielkie eliminacje, podczas których najmłodsi musieli pokazać swoje zdolności. Nie zabrakło małych piosenkarzy, tancerzy, kabareciarzy, a nawet czarujących magików.

Spośród nich wybrano 12 najciekawszych półfinalistów, o 2 więcej niż zakładano. W gronie tym nie zabrakło mocnych reprezentacji talentów z Katowic, Rudy Śląskiej, Będzina, Chorzowa, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Cała dwunastka już następnego dnia ponownie zaprezentowała się w Silesii podczas wielkiego finału. Tym razem jednak występując w swoim popisowym numerze i przed ogromną publicznością.

Przyszłe gwiazdy oceniali prawdziwi celebryci - aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska (znana m.in. z serialu "Klan" i programu "Taniec z Gwiazdami), zwycięzca "The Voice of Poland", piosenkarz Mateusz Ziółko i gamer Stuu - jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Imprezę poprowadził natomiast znany z serialu Rodzinka.pl, aktor Maciej Musiał.

Podczas finału nie zabrakło popisów tanecznych, wokalnych i magicznych. Ostatecznie po długich naradach jurorzy wybrali zwycięzcę. "Silesia Kids" wygrała 11-letnia piosenkarka Aleksandra Płóciennik z Poręby. Zwyciężczyni w nagrodę odwiedzi plan zdjęciowy jednego z najpopularniejszych polskich seriali, dzięki czemu będzie mogła przyjrzeć się pracy filmowców "od kuchni".

Silesia Kids to zabawa, jaką Silesia stworzyła dla dzieci w wieku 4 do 13 lat, jej celem była promocja młodych talentów oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności przed publicznością i profesjonalnym jury.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)