piątek, 12 lutego 2016

Rozkwitnij na wiosnę z Ecco


Buty są zawsze kluczem do uzyskania swobodnego, miejskiego wyglądu, a odpowiednia ich para może dopełnić garderobę. Skórzane elementy na swobodnym i sportowym obuwiu (oraz na codziennych torbach płóciennych) łączą wyluzowaną kulturę młodzieżową z garderobą zainspirowaną Skandynawią, która cechuje się luksusem, jakością i minimalistycznym stylem. By nadać twojemu spacerowi moc i jednym ruchem zmienić styl z miejskiego na elegancki, dodaj skórzane paski, modne szarawe kolory i wysokiej jakości zegarek.

Udaj się do kobiecego świata zdominowanego przez kolor różowy. Wypróbuj różowe i pastelowe odcienie, by stworzyć łagodny i romantyczny wygląd na spacer po mieście, bądź kobiecą, jasną fuksję, by rozjaśnić swój dzień w pracy. Buty sportowe ECCO CS14 łączą miękką białą skórę z tekstylnym kwiecistym wierzchem. Ten kobiecy styl będzie uzupełnieniem dla pastelowych bądź jasnoróżowych strojów. Połącz to obuwie sportowe z lekką spódniczką, awangardową kurtką i dopełnij uroczy strój skórzaną TORBĄ NA ZAKUPY ECCO SP, stworzoną, by trzymać wszystkie twoje rzeczy pod ręką podczas pracowitych dni. 

Męskie preferencje co do swobodnego ubioru, który czasem bywa chaotyczny i niespodziewany, ale doskonale sprawdzają się w tworzeniu wyjątkowego stylu, który czyni codzienne ubrania niezwykle pociągającymi. "Wyblakłe" dżinsy połączone z koszulą w kratę pod miękkim swetrem bez problemu dopasowują się do odpowiednich butów i paska na wieczór. Na wyjścia w ciągu dnia –bermudy w stylu bojówek z prostym T-shirtem o zaokrąglonym dekolcie i buty sportowe to wszystko, czego potrzebuje mężczyzna, by uzyskać ten swobodny letni styl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)