wtorek, 2 lutego 2016

Hexeline – wiosenny marriage mody i sztuki


Rozpoczęta w 2016 roku współpraca Hexeline z Galerią Stalowa to kolejna inicjatywa tej marki związana z wspieraniem polskiej kultury i sztuki. Niezwykle udane wspólne działania prowadzone przez Hexeline z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, ścisła współpraca z Festiwalem Ludwiga van Beethovena w Warszawie czy Muzeum Narodowym w Krakowie to doskonały przykład tego jak można połączyć modę ze sztuką i jak bardzo w dzisiejszych czasach takie powiązania wpływają na postrzeganie mody jako sztuki nowoczesnej.

Hexeline, od wielu lat dba o to aby jej klientki mogły kupować stroje nie tylko modne i zgodne z najnowszymi trendami ale także będące swego rodzaju artystycznym wyrazem postrzegania świata przez projektantkę kolekcji Hexeline, Halinę Zawadzką. W książce „Sukces jest kobietą”, która w grudniu ubiegłego roku ukazała się na rynku możemy przeczytać szczere wyznanie projektantki, w których mówi o swoich inspiracjach pochodzących ze świata sztuki „…Niektórzy projektanci bardziej, inni mniej, kierują swoje projekty w stronę sztuki przez wielkie „S”. Modowe inspiracje sztuką, malarstwem, muzyką czy rzeźbą są bardzo często widoczne w naszych kampaniach…” – powiedziała Halina Zawadzka.

Zapraszam też do obejrzenia wideo wywiadu: http://www.sukcestv.pl/wywiad-z-halina-zawadzka

Takie podejście do marki powoduje, że każda kolejna kolekcja Hexeline jest nie tylko osadzona w trendach, ale także ma swój niepowtarzalny wyraz i charakter. „…Ostatnia kampania wizerunkowa Hexeline doskonale pokazała, że zdjęcia fashion mogą być małymi dziełami sztuki. Każde zdjęcie z kampanii mogłoby z powodzeniem zastąpić obraz w najbardziej wyszukanym wnętrzu lub mogłoby być prezentowane w galerii sztuki…” – dodała Katarzyna Zawadzka, prezes marki, cytat z książki „Sukces jest kobietą”.

Taka wizja prezentowania mody, wciąż bardzo nowatorska na polskim rynku wzbudza duże zainteresowanie. Hexeline tworzy wyjątkowe kolekcje dla wyjątkowych kobiet, którym nie tylko zależy na doskonałych stylizacjach ale także na przebywaniu w otoczeniu rzeczy pięknych i eleganckich.

Kolejnym krokiem Hexeline, który został przygotowany specjalnie dla klientek z Warszawy, są kupony rabatowe na zakup dzieł sztuki w Galerii Stalowa, które otrzymuje każda osoba przy okazji zakupów w warszawskich salonach tej marki.
Niebawem, każdy odwiedzający salon Hexeline w Warszawie, będzie mógł, obok mody, podziwiać wybrane obrazy wypożyczone z Galerii Stalowa, które będą elementem wystroju wnętrza.

Najnowsza kolekcja Hexeline wiosna – lato 2016 po raz kolejny zachwyci swoim artystycznym wyrazem. Inspiracją w tym sezonie są ciepłe klimaty Dalekiego Wschodu. Różnorodność barw, które widać na zdjęciach kolekcji na najbliższy sezon przenosi w odległe zakątki tamtej części świata. Jedziemy więc pociągiem przez Indie, podziwiamy świat naokoło. W takiej letniej atmosferze spokoju, relaksu, niemalże kontemplacji odnajdujemy eleganckie i bardzo stylowe stroje z kolekcji wiosenno – letniej. Robi to niesamowite wrażenie. Wydaje się, że niemalże samo założenie sukienki czy spodni z kolekcji Hexeline pozwoli na dotknięte i poczucie tych odległych klimatów.

W tym sezonie Hexeline stawia na elegancję i klasykę, a barwy które pojawiły się w kolekcji doskonale wpasowują się najnowsze trendy. Jest więc kolorowo ale nie brakuje stonowanych odcieni beżu czy bieli. Każda kobieta poszukująca ubrań, które są eleganckie ale jednak zachowują walory użytkowe, czyli są wygodne, wykonane z najwyższej jakości tkanin, znajdzie je w kolekcji Hexeline. Wszystkich miłośników sztuki i mody zapraszamy do warszawskich salonów Hexeline, do oglądania nie tylko najnowszej kolekcji tej marki, ale także do obcowania ze sztuką.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)