poniedziałek, 4 stycznia 2016

Z wizytą w Twin Set Simona Barbieri


Twin-Set Simona Barbieri została założona w Carpi w 1987 roku przez Simonę Barbieri i Tiziano Sgarbi, gdy dopasowano kardigan i sweter tworząc harmonijne połączenie fascynacji i pewnej siebie kobiecej elegancji. Kolekcje są przeznaczone dla wyrafinowanych kobiet o silnym charakterze, które bawią się własną kobiecością poprzez łączenie romantyczne aplikacji, takich jak cekiny, tiule i hafty z efektownymi grafikami i odważnymi materiałami, takimi jak jeans, skóra, ćwieki.

Dzisiejsze kolekcje Twin-Set Simona Barbieri obejmują pełną gamę produktów, aby ubierać kobiety od stóp do głów: od koszulki do sukienki, od bielizny do odzieży plażowej, a także torebki, buty, a także nowych linii, takie jak Twin-Set Girl i Twin- Set Jeans.

Podążając za sukcesem kolekcji, Twin-Set otworzył pierwszy monomarkowy salon w 2000 roku w Emilia Romania, we Włoszech. W  miejscu które uosabia ducha marki i jej krawieckie know-how. Następnie rozpoczęto otwieranie kolejnych salonów w najważniejszych włoskich i europejskich miastach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)