czwartek, 21 stycznia 2016

Masz yorka? Wpadnij do Silesii na wybory „Miss i Mistera York”


Jesteście właścicielami Yorkshire Terrierów lub po prostu lubicie te psiaki? Koniecznie wpadnijcie 31 stycznia na pierwsze na Śląsku wybory „Miss i Mister York”, jakie organizujemy w Silesia City Center. I pamiętajcie - koniecznie zabierzcie ze sobą swojego psiaka! 

Wybory „Miss i Mister York” to niecodzienne i niezwykłe spotkanie wszystkich wielbicieli tej rasy, które stanie się dla Was okazją do przyjemnego spędzenia czasu wolnego w towarzystwie swojego psiaka oraz innych ich miłośników.

Przez cały dzień odbywać się będą u nas pokazy i konkursy dla czworonogów i ich właścicieli. Do zabawy będzie mógł zgłosić się każdy. Dla tych, którzy tego dnia przyjdą do Silesii ze swoim yorkiem przygotowaliśmy konkurs główny, w którym specjalne jury wyłoni m.in. najsłodszego szczeniaka. Ponadto psy będą rywalizować na scenie w trzech innych kategoriach: „najpiękniejszy”, „najmodniejszy” i „najmądrzejszy”.  

W pierwszej kategorii oceniana będzie wygląd psa, jego zachowanie, stylizacja i fryzura. W drugiej liczyć będzie się strój i zaangażowanie właściciela. W ostatniej kategorii ocenie poddane zostaną umiejętności psa m.in. znajomość sztuczek. Spośród finalistów tych  kategorii, którzy zajęli miejsca 1-3 jurorzy wybiorą także Miss i Mistera. Dla zwycięzców i uczestników przygotowaliśmy niezwykłe upominki.

Żeby wziąć udział w konkursach i wyborach należy do 30 stycznia 2016 do godz. 20.00 przesłać na adres york.scc@studio2.pl zgłoszenie zawierające imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię, płeć oraz wiek Yorka oraz kategorię, w której wystartuje. W przypadku zgłaszania psa do konkursu dla szczeniąt wymagane jest przesłanie skanu książeczki zdrowia psa. Psy można zgłaszać do dowolnej ilości kategorii. Szczegóły w naszym regulaminie.

Ale to nie koniec. Na wyborach „Miss i Mister York” będziecie mogli zasięgnąć bezpłatnych porad groomerów, weterynarzy, specjalistów zajmujących się żywieniem psiaków i wychowaniem. Oprócz tego specjalnie z myślą o najaktywniejszych czworonogach przygotujemy tor agility, na którym Wasz york będzie mógł spróbować swoich sił w psim sporcie. 

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Dla dzieci zorganizujemy konkursy i quizy wiedzy o yorkach oraz malowanie twarzy. 

Wydarzeniu z yorkami w roli głównej towarzyszyć będzie także akcja adopcyjna psów z  Fundacji S.O.S dla Zwierząt w Katowicach.  Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać dla nich karmę oraz znaleźć nowy, przyjazny dom.

Pamiętajcie: 31 stycznia 2016, godz. 12-18, Plac Śląski w Silesia City Center. Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny. Udział w pokazach również. Liczba miejsc w konkursie jest ograniczona.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)