piątek, 22 stycznia 2016

Lookbook marki La Mania na sezon Wiosna/Lato 2016


Inspiracją dla kolekcji Wiosna/Lato 2016 były projekty wnętrz Alberto Pinto. Harmonia i symetria uznana za złotą zasadę architektury jest najmocniejszą stroną jego estetyki. 

Szerokie pasy, najczęściej aplikowane na podłodze, idealnie porządkujące przestrzeń to jego znak rozpoznawczy. Stąd pomysł zamówienia nowego materiału, stworzonego specjalnie dla La Manii. Pasy mięsistego czarnego weluru występują na przemian z cienkim, przezroczystym szyfonem. Powstała idealna tkanina dedykowana minimalistycznym projektom.

Kolekcja na sezon Wiosna/Lato 2016 oparta jest na czystych, regularnych, nowoczesnych cięciach, które są już charakterystyczne dla marki. ‎ Obok klasycznych kolorów pojawia się ognista czerwień i delikatny róż.  Sezon Wiosna/Lato 2016 to nowoczesne kombinezony, będące idealną alternatywą dla sukienki. Zwiewne, delikatne  płynące w ruchu suknie, podkreślające zmysłową kobiecą figurę. Ręcznie wyszywane elementy pozwalające na tworzenie kreacji semi – couture oraz czyste ponadczasowe sylwetki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)