piątek, 8 stycznia 2016

Karnawał - mała czarna i buty z nowej kolekcji Gino Rossi Party

Tak zwana mała czarna, czyli prosta, czarna sukienka jest nieodłącznym elementem damskiej garderoby od niespełna 100 lat. Podbiła serca kobiet swoją elegancją i prostotą, ale także uniwersalnością - można ją zestawić z najbardziej oryginalnymi dodatkami czy butami. W nowej kolekcji Gino Rossi Party znajdziemy szereg interesujących modeli czółenek, które ożywią każdą małą czarną.

Prosta, czarna sukienka została spopularyzowana na początku XX wieku, gdy Coco Chanel zaprojektowała pierwszy model w tym stylu. Był to symbol narodzin nowej kobiety, która uwolniła się od ciasnych strojów na rzecz nowoczesnej, prostej sukienki. Pierwsza mała czarna była dostępna dla wszystkich klas społecznych, i co najważniejsze - uniwersalna. Istnieje wiele możliwości dobrania do niej butów, w zależności od okazji i indywidualnego stylu.


Jeśli cenisz czerń i klasykę, zestaw sukienkę z odważnymi wysokimi szpilkami. Otrzymasz w ten sposób czarującą i kobiecą stylizację, idealną na bardziej formalne okazje.


Kobiety, które pragną wprowadzić do swojego życia odrobinę błysku powinny zwrócić uwagę na lakierowane modele. Dostępne są w różnych kolorach – czerwieni, głębokim granacie oraz czerni – i wpisują się w popularny trend metallic. Zestawione z małą czarną idealnie dopełnią imprezowy look.
Mała czarna nie boi się również towarzystwa wyrazistych printów i wzorów. By nadać swojej stylizacji oryginalnego charakteru wybierz modele w zwierzęce motywy. Dzięki nim uzyskasz wyróżniające się zestawienie, które sprawdzi się podczas nieformalnych spotkań.


Jeżeli chcesz być elegancka nie musisz zakładać butów na obcasie. Bardziej niezobowiązujący, ale szykowny look uzyskasz dzięki płaskim balerinom. W tej sytuacji również możesz postawić na klasykę wybierając czarne baleriny do małej czarnej. Odrobinę oryginalności uzyskasz dzięki połyskliwym modelom.Zasada doboru czółenek do małej czarnej jest jedna - każdy typ butów obroni się w połączeniu z prostą i kultową sukienką.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)