wtorek, 1 grudnia 2015

Zrób zdjęcie iluminacji Szybu „Jerzy” i wygraj zakupy w Silesii


Silesia City Center „odpaliła” w tym roku największą iluminację świąteczną na Śląsku. Składa się ona z ponad 600 tys. światełek i rozświetla m.in. 100-letni szyb górniczy. Teraz organizujemy dla Was konkurs fotograficzny, którego bohaterem jest… rozświetlona wieża. Nagrodą w nim są zakupy świąteczne w Silesii. Aparaty i smartfony w dłoń!

Zasady? Wystarczy przyjść z aparatem fotograficznym lub smartfonem do Silesia City Center i w dniach od 30 listopada do 15 grudnia zrobić kreatywne zdjęcie iluminacji szybu „Jerzy”.

Zdjęcie należy następnie zamieścić na swoim publicznym profilu w aplikacji Instagram, obowiązkowo oznaczając je wszystkimi  hashtagami:  #IluminacjaSilesii #SilesiaCityCenter oraz @SilesiaStyle. Wykonaną fotografię musicie przesłać także na adres biuro@silesiacitycenter.com.pl wpisując w temat wiadomości „Iluminacja Silesii - Konkurs”. Uwaga! Jeśli nie macie profilu na Instagramie, możecie zdjęcie przesłać wyłącznie mailem. 

Spośród wszystkich zgłoszeń Silesia wybierze 3 najciekawsze zdjęcia i nagrodzi. Nagrodą główną jest 1000 zł w bonach podarunkowych na zakupy do Silesia City Center. Przyznane zostaną także 2 wyróżnienia po 500 zł w bonach podarunkowych każdy na zakupy do Silesii.  Nadsyłane zdjęcia będą także na bieżąco publikowane na stronie NaszeMiasto.pl oraz na naszym fan page na Facebooku. 

Do konkursu można zgłaszać dowolne zdjęcia przedstawiające iluminację pokopalnianej wieży. Dopuszczalne są zarówno panoramy całej Silesii, w których widać szyb, jak również zdjęcia przedstawiające wyłącznie ten obiekt, a także fotografie detali iluminacji. Akceptowane będą zdjęcia zarówno wykonane w zbliżeniu, jak i zdjęcia z sporej odległości, wysokości, a nawet kosmosu. Liczy się kreatywne podejście do tematu. 

Szczegóły w regulaminie. Koniecznie się zapoznajcie. 

REGULAMIN
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)