wtorek, 22 grudnia 2015

Zimowe metamorfozy w Silesia City Center


Silesia City Center to nie tylko miejsce na idealne zakupy, u nas możesz także zmienić się nie do poznania. Przekonali się o tym uczestnicy naszych zimowych metamorfoz.

W połowie listopada urządziliśmy wielkie poszukiwania chętnych do motywujących zmian. Napłynęły dziesiątki zgłoszeń. Z tego grona wybraliśmy 4 najciekawsze osoby - dwie panie i dwóch panów. To właśnie oni trafili w ręce naszych ekspertów od trendów.

Po pierwsze każdy z uczestników metamorfoz otrzymał od nas po 1000 zł w bonach podarunkowych. Dzięki nim możliwe stały się niesamowite zakupy w Silesii w towarzystwie stylistek Katarzyny Zatwarnickiej i Anny Oramus.
Wspólnie z ekspertkami od mody uczestnicy naszej zabawy zmienili swój styl. Dowiedzieli się m.in. jakie kolory do nich pasują, na jakie ubrania warto zwrócić uwagę, a jakie lepiej ignorować w sklepie; dowiedzieli się także, jak dopasować ubrania do kształtu swojej sylwetki, unikając tym samym modowych wpadek.
Ale nie tylko styl ubierania się był przedmiotem metamorfoz. Wszyscy uczestnicy zabawy trafili także w ręce ekspertów od piękna. W salonach Jean Louis David oraz Awangarda dobrano im nowe fryzury, przycinając, koloryzując i modelując.

Z kolei specjalistki z salonów Nail Spa i Kliniki Pięknych Dłoni zadbały o perfekcyjny manicure zarówno pań, jak i pana. Na koniec wszyscy trafili w ręce makijażystów Sephory i Douglasa. Styliści przygotowali dla nich perfekcyjny make-up, rozświetlając twarz i podkreślając urodę. Zobaczcie fotoreportaż z metamorfoz.

Szczegóły w Gazecie Wyborczej Katowice.1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)