czwartek, 10 grudnia 2015

Z wizytą w butiku Furla. Przegląd nowości


Modna torebka to obiekt westchnień chyba każdej kobiety. Nie jest jedynie dodatkiem do stroju, lecz głównym elementem stylizacji, który może odmienić cały look. Furla zachwyca swoimi projektami, a o torebkach tej marki marzy każda fashionistka. Zobaczcie, co tym razem znaleźliśmy w tym niezwykle eleganckim butiku. 
Furla jest firmą istniejącą od ponad 80-ciu lat. Działa w ponad 60 krajach i może poszczycić się posiadaniem salonów na najbardziej prestiżowych ulicach na całym świecie, takich jak Madison Avenue w Nowym Jorku, w Los Angeles, Rzymie, Mediolanie, Paryżu i w innych głównych miastach na całym świecie. Celem firmy jest osiągnięcie statusu światowej marki na najwyższym poziomie w zakresie ‘ dostępnego luksusu’ poprzez kontynuację swojej silnej obecności we Włoszech i na rynkach światowych.
Oferuje wyroby skórzane najwyższej jakości: od torebek i butów po akcesoria wykonane z niezwykłą starannością z najlepszych materiałów. Bogactwo kolorów, dbałość o detale i ponadczasowa elegancja to charakterystyczne cechy wszystkich produktów marki.
Kolekcja Furla SS16 Cruise to siła naturalności i czystego kształtu. Wzbogacona o rzemieślnicze szczegóły, które odzwierciedlają prawdziwe ‘Made in Italy’. Akcesoria są zarazem nowoczesne, ale i ponadczasowe. Odpowiednie do każdej pory dnia, kreatywne i stylowe.
Kolekcja odwołuje się do klasycznej sztuki śródziemnomorskiej i ożywia ją wpływem pop-artu. Paleta kolorów jest bogata w biel, barwy neutralne i w mocną czerwień i turkus.
Od toreb ‘oversize’ do małych. Motywy kwiatowe przywołują atmosferę zimowego ogrodu, a metaliczne detale nadają produktom wyjątkowe światło i energię.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)