wtorek, 24 listopada 2015

Zimowa metamorfoza z Silesią!

Dodaj sobie blasku i szyku na święta, weź udział w naszych inspirujących i motywujących metamorfozach. Razem z Silesią spędzisz wyjątkowy dzień z modą i urodą, odmieniając swój styl.


Wystarczy, że prześlesz swoje zgłoszenie na nasz adres mailowy biuro@silesiacitycenter.com.pl i krótko (lub długo) uzasadnisz w nim, co chcesz zmienić w swoim modowym wyglądzie? Na Wasze historie czekamy do 7 grudnia. Zatem spieszcie się! Pamiętajcie także, żeby zapoznać się z regulaminem i dołączyć do swojego zgłoszenia zgody - formularze znajdziecie tutaj

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 4 osoby, które spędzą z nami niesamowity czas. Do dyspozycji każdego ze zwycięzców będzie 1000 zł w bonach podarunkowych na zakupy, na które wybierzesz się w towarzystwie naszych stylistek.

Ekspertki doradzą Ci w zakresie  zimowych trendów, podpowiedzą także jakie kolory są idealne do Twojej karnacji i kolorów włosów. Zainspirują Cię do zmian. Zmiany przejdziesz także trafiając w ręce makijażystów Sephory i Douglasa, manicurzystów Nail Spa i Kliniki Pięknych Dłoni. O fryzury uczestników zabawy zadbają natomiast styliści z Jen Louis David oraz Salonu Urody Awangarda w Silesia City Center.

Ale to nie koniec, każdy uczestnik metamorfozy trafi także przed obiektyw aparatu.  Efekty zmian zaprezentujemy całemu światu w specjalnych rozkładówkach na łamach Gazety Wyborczej Katowice.


Naprawdę warto! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)