piątek, 20 listopada 2015

Warstwy stylu. Kolekcja Solar F/W 2015/16


Moda na warstwowość powraca jako najciekawszy trend tej jesieni. Propozycje z najnowszej kolekcji Solar pozwalają na stylowy mix fasonów, faktur i wzorów. W tym sezonie stawiamy znak równości między tym, co modne, a tym, co ciepłe! 

Jesienią marka Solar stawia na otulające, ciepłe tkaniny i dzianiny, monochromatyczne zestawienia oraz nieoczywiste kompozycje różnych wzorów i fasonów. Warstwowe budowanie garderoby to mocny trend, łączący komfort podczas najzimniejszych dni z idealnie skomponowanym total lookiem. 


fot. mat. prasowe
Warstwa warstwie nierówna! Jesienną stylizację tworzymy zgodnie z zasadą "od najcieńszego do najgrubszego". W najnowszej kolekcji marki Solar znajdziemy basicowe bluzki, gładkie golfy, wzorzyste swetry oraz dopasowane do ciała sukienki, które będą stanowić doskonałą podstawę każdego zestawu. Łączymy je z długimi kamizelkami, klasycznymi płaszczami i puchowymi kurtkami – to gwarancja ciepłego i niezwykle modnego looku. 

fot.mat.prasowe
Solar jesienią proponuje niestandardowe połączenie warstwowości z monochromatycznymi stylizacjami. To idealny pretekst do zabawy fasonami i różnorodnymi fakturami. Najnowsza kolekcja marki pełna jest ubrań i okryć wierzchnich w najmodniejszych odcieniach, które pomogą w stworzeniu oryginalnego, jednobarwnego total looku. Efekt? Optyczne wysmuklenie sylwetki! 

Dzięki marce Solar, zdanie "ubierz się ciepło" zmienia swój wydźwięk! Pragmatyczne podejście w tym sezonie stało się wyznacznikiem stylu. Warstwowość znowu w modzie!

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)