poniedziałek, 30 listopada 2015

Mikołajki w Silesii - Spotkaj św. MikołajaMa brodę białą jak śnieg, pije tylko kakao i na co dzień mieszka w dalekiej Laponii. Teraz jednak zrobi wyjątek i dwa dni spędzi w Silesia City Center. Mowa o św. Mikołaju! Już 5 i 6 grudnia spotka się on z najmłodszymi na Placu Śląskim w Silesii. Tego spotkania nie można przegapić. Zobaczcie dlaczego!


Magia świąt zawitała do Silesii na całego. Już nie tylko mrugamy lampkami świątecznymi, ale także obdarowujemy klientów świąteczną atmosferą, przygotowując się do tegorocznych świąt. Ich niesamowity klimat poczuć będzie można podczas Mikołajek w Silesia City Center.

Już 5 i 6 grudnia w godz. od 15 do 19 będzie można u nas spotkać się z prawdziwym św. Mikołajem i jego sympatycznymi Śnieżynkami. Przez dwa dni będzie on wysłuchiwał życzeń najmłodszych i rozdawał mikołajkowe czekoladki. Każdy, kto do nas wpadnie na to niezwykle spotkanie będzie mógł także wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.


Jeśli więc jesteście ciekawi, jak długa jest broda Mikołaja albo jak wygląda życie za kołem polarnym, koniecznie musicie wpaść na to niesamowite spotkanie. Przy okazji odwiedźcie także nasze nowe świąteczne miasteczko, które w grudniu zawita do Silesii.  Wstęp oczywiście jest wolny! Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)