czwartek, 29 października 2015

Pokaz kolekcji Bizuu SS 2016


27 października w ATM Studio przy ulicy Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Bizuu – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak – będącej propozycją na sezon wiosna-lato 2016. Projekty, wśród których mocne, zdecydowane fasony przeplatają się z delikatnymi, zwiewnymi propozycjami to esencja kobiecości widzianej oczami Bizuu. 

Scenografią do pokazu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zaprosiły swoich gości do nowoczesnej galerii, w której każdy z odwiedzających choć na chwilę mógł przenieść się do innej rzeczywistości. Nie brak więc było w niej metafor. Motywem przewodnim kolekcji jest kolor i jego symbolika.  Wśród wielu żywych barw, takich jak zieleń - symbol życia i harmonii, róż przywodzący na myśl kobiecość, subtelność i wdzięk, niebieski - oznaka spokoju i pewności siebie oraz pomarańcz radośnie świadczący o wierze we własne możliwości, króluje biel jako kolor czysty i niewinny. Wszystkie te barwy składają się na paletę, której symbolika przedstawia obraz kobiety Bizuu.

fot. Filip Okopny

„Ta kolekcja to ukłon w stronę koloru i energii płynącej z soczystych, żywych barw. Po chwili nostalgii czas na odrodzenie. Kobietę Bizuu postrzegamy w tym sezonie jako silną i świadomą swojego ciała (gorset, długości mini i przezroczystości), ale nadajemy jej także eteryczne oblicze proponując zwiewne i subtelne fasony.” 

Projektantki jak zawsze postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin pochodzących z Włoch i Francji. Uzupełnieniem całej kolekcji są oryginalne torebki, wśród których można znaleźć zarówno modele wykonane z naturalnej skóry, jak i kopertówki, do których stworzenia użyte zostały materiały występujące w kolekcji. Za reżyserię pokazu odpowiedzialna była Katarzyna Sokołowska, zaś stylizacją poszczególnych sylwetek z kolekcji Bizuu SS2016, uzupełnionych obuwiem marki Kazar, zajęła się Agnieszka Ścibior. Makijaż modelek wykonany został przez Mariannę Yurkiewicz.

fot. Filip Okopny
fot. Filip Okopny
fot. Filip Okopny
fot. Filip Okopny
Bizuu 5th anniversary

Najnowsza kolekcja projektantek Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak to kolekcja jubileuszowa. Bizuu obchodzi bowiem tej jesieni swoje 5 urodziny. Marka zyskała w tym czasie szerokie grono wiernych Klientek. Kolekcje Bizuu dostępne są w największych polskich miastach, a także za granicą, m.in. w Paryżu.

fot. Filip Okopny
fot. Filip Okopny

1 komentarz:

  1. Piękna i baardzo kobieca kolekcja! Idealna na sezon wiosna-lato

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)