piątek, 16 października 2015

Chcesz być jak Bond? Musisz mieć ten zegarek!

Najnowszy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości, czyli Jamesa Bonda budzi chyba tyle samo emocji przed premierą, jak będzie budził po premierze. Jeżeli jesteście fanami to nie przejdziecie obojętnie obok tego zegarka! 

Zegarek jest już dostępny w salonie „W.Krzyś” Jubiler przy Placu Śląskim, który jest jedynym przedstawicielem marki Omega na Śląsku.

Oficjalnym zegarkiem Jamesa Bonda w najnowszej odsłonie filmu „Spectre” będzie model Omega Seamaster 300. 
W Seamasterze 300 Spectre w oczy najbardziej rzuca się wskazówka sekundnika w kształcie lizaka tzn. z okrągłą, wypełnioną luminową końcówką. Prócz tego zegarek otrzymał obracający się w dwóch kierunkach, czarny bezel z polerowanej ceramiki, który został połączony z cyframi z LiquidMetalu®. 12-godzinna, widoczna na pierścieniu skala, zaczyna się od zera, a nie jak ma to miejsce w „seryjnym” Seamasterze 300, od pomocnej w nurkowaniu kropki wypełnionej substancją świecącą. Bransoletę (dostępną w zestawie wraz z narzędziem do jej zmiany) zamieniono na rzecz przeżywającego ostatnio renesans paska NATO – w tym przypadku w czarno-szare paski. Patrząc na zdjęcia trudno oprzeć się wrażeniu, że zestawienie jest genialnie!
Linię produkcyjną w szwajcarskim Villeret opuści łącznie 7.007 egzemplarzy zegarka. Numer limitacji znajdzie się na deklu, pod którym pracuje kaliber 8400 z wizytówką Omegi – wychwytem współosiowym Co-Axial .
Obecny odtwórca roli Agenta 007, Daniel Craig, w związku z premierą filmu Spectre odwiedził Villeret – miejsce w którym produkowane są limitowane, „bondowskie” zegarki.
Spectre – film, który swoją kinową premierę będzie miał na początku listopada – jest 24. częścią przygód Agenta Jej Królewskiej Mości. To jednocześnie ósmy obraz, w którym główny bohater ratując świat ma na nadgarstku Omegę (po raz pierwszy z czasomierzem tej firmy wystąpił w filmie GoldenEye z 1995 roku Pierce Brosnan). Jak nakazuje tradycja, premiera Bonda powiązana jest z debiutem poświęconego mu czasomierza. Po pokazanym na początku tego roku modelu Seamaster Aqua Terra James Bond, teraz do rodziny „zegarków z licencją” dołączyła limitowana wersja Seamastera 300Zegarek jest już dostępny w salonie „W.Krzyś” Jubiler przy Placu Śląskim.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)