wtorek, 8 września 2015

Wpadnij na niezwykły pokazy mody i posłuchaj dobrej muzyki


Jesteście ciekawi, jakie trendy zawładną naszą modową wyobraźnią tej jesieni oraz zimy? Bez jakiego akcentu nie obejdzie się żadna stylizacja? Koniecznie wpadnijcie w weekend do Silesia City Center. Przez dwa dni będą się u nas odbywać największe na Śląsku pokazy mody.

Będą one miały one aż 60 odsłon, na wybiegu pojawi się blisko 50 kolekcji. Każdego dnia święto mody potrwa aż 5 godzin! Modelki zaprezentują Wasze ulubione marki m.in. Medicine, KappAhl, C&A, New Look i Unisono. Ponadto będziecie mogli zobaczyć najnowsze propozycje polskich projektantów m.in. Femestage by Ewa Minge czy Lidii Kality. To jednak dopiero początek atrakcji!

Gospodarzami wydarzenia będą gwiazdy TV Polsat:  Maciej Dowbor - prowadzący show „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Rozmowy w biegu” (RMF FM) -  oraz Agnieszka Popielewicz -  prowadząca „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Na imprezie nie zabraknie również akcentów muzycznych, bowiem na scenie zagości, znany muzyk, wokalista, autor takich hitów jak „Szczęście” i „Zamach” – Patryk Kumór, popularny także pod pseudonimem „Spectre”. Jego najnowsza płyta „2/2” już zdążyła pokryć się złotem. W Silesii usłyszymy zarówno najnowsze przeboje, jak i zeszłoroczne hity, zebrane na płycie „13”.

Pokazy mody w Silesia City Center
12-13 września 2015, godz. 15-20
Plac Tropikalny

Wstęp wolny


1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)