niedziela, 20 września 2015

Wólczanka lookbook jesień/zima 2015

fot.mat. prasowe
Wyrafinowana, elegancka i niezmiennie kobieca - kolekcja damskich koszul Wólczanki na obecny sezon to klasyka klasyka pełna szlachetnych tkanin i wyrazistych deseni.
W nowej kolekcji wyraźnie zmienia się paleta barw. Pastele i radosne kolory lata ustępują intensywnym odcieniom royal blue, bordo, bakłażana, mocnym fioletom oraz czerwieniom. Wachlarz kolorów uzupełniają błękity, biel i ecru, typowe dla koszul o wizytowym bądź biznesowym charakterze.
Wśród wzorów dominują melancholijne motywy kwiatowe na nastrojowych, ciemniejszych tłach. Kwiaty na koszulach bywają malarsko rozmazane, ale też zdobią je w nowoczesnym wydaniu, w formie drobnych, graficznych nadruków. W kolekcji pojawiają się również inne motywy natury - romantyczne, uchwycone w locie ptaki, przycupnięte bażanty, barwne motyle czy egzotyczna roślinność oraz nadruki spowitego bujnym ogrodem miasta. Dzięki nim eleganckie koszule wprowadzają do stylizacji naturalność, luz i optymizm. Ważnym deseniem wśród propozycji Wólczanki na ten sezon są grochy - w rozmaitych rozmiarach i odcieniach oraz elementy graficzne - od nieoczywistych maźnięć pędzlem po bezpretensjonalne gwiazdki, tworzące ciekawe kombinacje kolorystyczne. W formalnej części kolekcji znaleźć można zaś klasyczne pasy, prążki i przykuwające uwagę monochromatyczne struktury.
fot.mat. prasowe

fot.mat. prasowe

fot.mat. prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)