poniedziałek, 28 września 2015

Trendy na jesień 2015 – płaszcze!


Modny płaszcz jest podstawą każdej jesiennej garderoby. W sklepach już od jakiegoś czasu możemy oglądać najnowsze kolekcje na ten sezon, w których nie zabrakło tego stylowego okrycia. Temperatura za oknem coraz bardziej spada, dlatego nie ma na co czekać. Koniecznie zobaczcie trendy na jesień 2015 – płaszcze!

Kolekcje na jesień i zimę 2015 są w tym roku naprawdę wyjątkowe. Obawialiśmy, że po tak rewelacyjnych letnich trendach nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć, a jednak się myliliśmy. Jeśli chodzi o nakrycia, które najlepiej sprawdzą się podczas chłodniejszych dni, to zdecydowanie prym w tej kwestii wiodą właśnie płaszcze. Jeśli zastanawiacie się, które z nich będą najmodniejsze tej jesieni mamy dla Was dobre wieści – praktycznie wszystko jest dozwolone. Jednak w tym sezonie pojawiło się kilka wyraźnie zauważalnych trendów takich jak na przykład frędzle, które są według nas genialnym dodatkiem do płaszcza. Świetnie sprawdzą się również różnego rodzaju futerka doszyte do okrycia, ponieważ sprawiają, że płaszcze staje się bardzo elegancki i przyciąga wzrok.

Dobór odpowiedniego płaszcza zależy przede wszystkim od okazji, na co dzień możemy zdecydować się na tak zwaną parkę, czyli luźniejszy płacz w mniej formalnym stylu. Natomiast jeśli szykujemy się na wielkie okazje, to doskonałym rozwiązaniem będą płaszcze maxi. Jeśli chodzi o kolory, to najlepiej dobrać je według własnego upodobania, ponieważ w tej kwestii istnieje duża dowolność. Tej jesieni bardzo modne są pastele i jasne kolory, ale nie tylko, ciemne barwy także świetnie się sprawdzą.

Warto zainwestować każde pieniądze w płaszcz dobrej jakości, ponieważ może być to zakup na wiele lat, jeśli tylko odpowiednio o niego zadbamy.

1.Bizuu 2.Lindex 3.Femestage 4.Liu
Jo 5.Liu Jo 6.Pinko 7.Pinko 8.Bizuu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)