poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Styl marynarski – trendy na lato 2015!

fot. www.silesiastyle.blogspot.com

Styl marynarski – większości z nas kojarzy się z latem, morzem i rejsem statkiem, na którym paski to dominujący print całej załogi. Jest to styl nieśmiertelny i nie przemija z biegiem czasu. Można go dostrzec o każdej porze roku na ulicach całego świata, a szczególnie latem, kiedy jest najbardziej modny. Nie od dziś wiadomo, że marynarskie paski i motywy są tak dobrze wszystkim znane i lubiane. Styl marynarski – trendy na lato 2015!

Czy zastanawialiście się, kto wprowadził go do naszych szaf? Oczywiście Coco Chanel, wszystkim znana jako królowa mody. Jako pierwsza przeniosła ubrania zarezerwowane dla marynarzy na ulice Ameryki. Z biegiem czasu marynarskie akcenty trafiły na wybiegi mody, a w późniejszym okresie na sklepowe półki, gdzie są do dziś.

Marynistyczne pasy możemy dostrzec w każdej części naszej garderoby - bluzkach, sukienkach czy marynarkach. Równie dobrze prezentują się na wszelkiego rodzaju dodatkach, takich jak buty, torebki, a nawet nakrycia głowy.

Trend ten do łatwych nie należy! Nosząc styl marynarski, musimy pamiętać o tym, że w prosty sposób możemy dodać sobie paru kilogramów. Dobrane w umiejętny sposób paski w kolorach granatu, bieli, jak i budzącej podziw czerwieni mają magiczną moc odejmowania lat i zbędnych centymetrów. Warto dowiedzieć się, które do nas pasują i w których będziemy wyglądały jak najpiękniejsze córki marynarza. Trend ten, jak każdy inny ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy to styl dla Was, to koniecznie sprawdźcie nasze propozycje!


1.H&M 2.H&M 3.Mohito 4.Minty dot 5.Mohito 6.Roberto Cavalli, Douglas 7.Tommy Hilfiger 8.Sephora 9.Swatch 10.SinsayBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)