wtorek, 4 sierpnia 2015

Ściągnij aplikację i korzystaj z rabatów!


Od teraz przekraczając próg Silesia City Center, zostaniemy automatycznie powiadomieni o promocjach oraz ciekawych ofertach sklepów. Wystarczy ściągnąć specjalną aplikację na smartfona oraz mieć włączony bluetooth.

Silesia City Center idzie śladem technologicznych gigantów, wdrażając u siebie program angażowania klientów, jakim są beacony. Jak to działa?  Od teraz podczas wizyty w Silesii, mijając poszczególne sklepy będziemy na bieżąco informowani o promocjach, wydarzeniach i zniżkach w nich.

Komunikat powiadamiający, np. w formie kuponu rabatowego, trafi wprost na ekran naszego smartfona. Żeby go dostać wystarczy mieć wcześniej zainstalowaną specjalną aplikację  oraz włączony bluetooth. Tę pierwszą można bezpłatnie pobrać ze strony www.qpony.pl/silesia

Nowe rozwiązanie ma pomóc nam w informowaniu o promocjach. W ten sposób już nigdy nie przeoczycie akcji wyprzedażowej lub specjalnej oferty, unikniemy także sytuacji, w której moglibyście na przykład nie zauważyć nowego sklepu czy wyspy handlowej. Informację, że pojawiła się nowa marka, również dostaniecie na smartfona w momencie, kiedy będziecie zbliżać się do sklepu.

W aplikacji dostępne są kupony rabatowe m.in. do:  Cubus, Orsay, Jack Wolfskin, Medicine, ZEBRA, Puma, Pepe Jeans, W.Krzyś, Subway, Simple, Pawo, Betty Barclay i Time Trend.


1 komentarz:

  1. Hmmm.. ciekawe. Wypróbuję przy najbliższej wizycie u was :) :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)