poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Pierwsze modele z kolekcji jesiennej już w sprzedaży!

for. mat. pras.

Jesienne propozycje OCHNIK to trzy linie odzieży – elegance, casual i fashion – uzupełnione szeroką gamą stylowych dodatków. Pierwsze modele już trafiły do sprzedaży. Pełna kolekcja dostępna będzie pod koniec wakacji.

W kolekcji jesień-zima 2015/2016 znajdziecie zarówno uniwersalne, klasyczne wzory, jak i odważne, nowoczesne formy wpisujące się w najświeższe modowe trendy. Oryginalnej linii skórzanej towarzyszy rozbudowana kolekcja modnych i praktycznych okryć tekstylnych. W tym sezonie OCHNIK oferuje nie tylko wygodne kurtki ocieplane naturalnym puchem, ale także eleganckie płaszcze wykonane z miękkiego flauszu. Skórę i futro projektanci połączyli zaś z tekstyliami, uzyskując oryginalny, nietuzinkowy efekt.

Wśród okryć zaprojektowanych dla pań szczególne miejsce zajmują wielofunkcyjne kurtki i futra, które dzięki odpinanym elementom mogą przechodzić małe metamorfozy i zmieniać się wedle aktualnych potrzeb i upodobań swoich posiadaczek. W niepowtarzalny styl kolekcji wpisują się także atrakcyjne modele odzieży lekkiej oraz efektowne dodatki: futrzane i dzianinowe czapki, szale, kominy i rękawiczki, bogata linia damskich toreb i męskich teczek, eleganckie obuwie oraz szeroki wachlarz galanterii skórzanej.

fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)