czwartek, 6 sierpnia 2015

Biżuteria – trendy na lato 2015!


fot. www.silesiastyle.blogspot.com

Biżuteria, która kobieta jej nie kocha? My ją uwielbiamy! Udana stylizacja to nie tylko modne ubrania, ale również dodatki. Czasami wystarczy trochę poszaleć z błyskotkami, żeby uzyskać niesamowity i niepowtarzalny look. Postanowiliśmy sprawdzić jakie naszyjniki, kolczyki, bransoletki są najmodniejsze w tym sezonie. Biżuteria – trendy na lato 2015!

Połączenie różnych kolorowych kamieni szlachetnych to prawdziwy must have tego sezonu. Najlepiej wyglądają w wersji maxi. Koło takiej biżuterii z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Jakie kolory wybierać? Latem sprawdzają się mocne barwy - turkusy, fuksje, czyli barwy inspirowane egotycznymi wakacjami w tropikach.

Kolejnym mocnym trendem, o którym nie możemy zapomnieć, są lata 70. Styl boho zdecydowanie rządzi w tym sezonie. W tym przypadku również spradzi się duża biżuteria, najlepiej w stylu hippi. Latem warto postawić na motyw piór, który pojawia się w wielu postaciach w tym sezonie. Duże kolczyki z naturalnych piór, to prawdziwy strzał w modową dziesiątkę.


1.Pinko 2.New Look 3.New Look 4.Mokobelle 
5.Mokobelle 6.Swarovski 7.H&M 8.Tous 9.Tous 10.Tous

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)