poniedziałek, 13 lipca 2015

Zagraj w golfa w Silesia City Center!

fot. www.silesiastyle.pl

Spędź aktywnie wakacje w Silesia City Center! Przez cały lipiec i sierpień będzie można u nas zagrać w… mini golfa. Może z czasem poczujesz się prawdziwym mistrzem tej dyscypliny? Jesteście fanami golfa? Czy może nigdy w niego nie graliście, choć zawsze chcieliście spróbować? Teraz możecie sprawdzić swoje umiejętności. Przed Silesią na Placu Słonecznym stanęło właśnie gigantyczne pole do mini golfa z 14 stanowiskami! 

Na miejscu można wypożyczyć puttery, czyli specjalne kije i piłeczki. Pole golfowe to nasz pomysł na wakacyjną nudę. Przez całe lato zachęcamy Was nie tylko do indywidualnej gry, ale także do organizacji zawodów. Nowe miejsce jest w pełni do Waszej dyspozycji, możecie na nim rozgrywać turnieje, mierzyć się w różnych formach rywalizacji, możecie na nim również odpoczywać, do czego zachęca kusząca zielona trawa. 

Wypatrujcie także ekipy ESKA Summer City. Radiowcy będą nadawać audycje z Silesii oraz organizować konkursy z nagrodami. W planach są także zawody i turnieje oraz relacje z rozgrywek, jakie odbywać będą się na polu. 

Pole golfowe na Placu Słonecznym czynne jest  od poniedziałku do niedzieli, w godzinach otwarcia Silesii, tj. od godz. 10.00 do 21.00, a w piątek do godziny 22.00. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!


fot. www.silesiastyle.pl
fot. www.silesiastyle.pl
fot. www.silesiastyle.pl
fot. www.silesiastyle.pl
fot. www.silesiastyle.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)