czwartek, 2 lipca 2015

Najciekawsze damskie zapachy na lato 2015

fot. www.silesiastyle.blogspot.com

Lato to czas, gdy na co dzień odkładamy ciężkie i intensywne perfumy, za to chętniej sięgamy po lekkie orzeźwiające kompozycje. Jak co roku na sklepowych półkach pojawiło się sporo nowych zapachów godnych uwagi. Sprawdź, najciekawsze damskie zapachy na lato 2015!

Chociaż w upalne wieczory można pozwolić sobie na bardziej intensywne perfumy, w wakacje wolimy używać delikatnych zapachów. Nie oznacza to oczywiście, że są one nudne czy banalne. Najciekawsze damskie zapachy na lato 2015, to przede wszystkim świeże zapachy, które od razu kojarzą nam się z długo wyczekiwanymi wakacjami. Perfumy na upalne dni powinny być również mocno energetyzujące. Takie kompozycje pobudzają zmysły i wyrażają wyjątkowy styl osoby, która ich używa.

Co zrobić by zapach był jeszcze bardziej odczuwalny? Najlepiej spryskaj miejsca takie jak szyja, klatka piersiowa czy nadgarstek, tam gdzie jest dobrze wyczuwalny puls. Dodatkowo możesz sięgnąć po kosmetyki o tym samych zapachu co perfumy – żel pod prysznic oraz balsam.

1. Tommy Hilfiger Flower Marigold, Douglas 2. Tom Ford Mandarino di Amalfi, Douglas 3. Lolita Lempicka Si Lolita, Douglas 4. Dolce & Gabbana Dolce, Sephora 5. Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat, Sephora 6. DKNY Summer, Sephora 7. Escada Turquoise Summer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)