środa, 15 lipca 2015

Motyw ptasich piór - trendy na lato 2015!

fot.silesiastyle.blogspot.com.pl

Pióra od lat kojarzą się ze zmysłowością i seksapilem. Kiedyś najczęściej pojawiały się jako element wachlarza, czy dodatek do kapelusza. Obecnie motyw ptasich piór pojawia się dosłownie wszędzie i jest jak najbardziej trendy. Dodatki, ubrania oraz biżuteria ozdobione tym motywem możemy znaleźć obecnie w większości sklepów. Postanowiliśmy sprawdzić, co nowego pojawiło się w wakacyjnych kolekcjach. Zobacz, jak projektanci wykorzystują motyw ptasich piór - trendy na lato 2015!

Styl boho skutecznie podbija ulice wielkich miast. W większości kolekcji możemy zaobserwować stylizacje rodem z lat 70. Motyw ptasich piór jak najbardziej wpisuje się w ten styl. Połączenie luźnej kolorowej sukienki z biżuterią ozdobioną piórami jest tego lata strzałem w dziesiątkę. Każda kobieta może wykazać się własną pomysłowością w doborze dodatków z tym motywem. Wybór jest naprawdę duży – torebki, buty, biżuteria zdobione ptasimi piórami dodają każdej stylizacji niesamowitego charakteru. Liczy się przede wszystkim kreatywność.

Motyw ptasich piór zagościł również na samych ubraniach. Odnajdziemy go na modnych t-shirtach, sukienkach w stylu boho, tunikach czy różnego rodzaju okryciach wierzchnich. Ważne jest, aby latem pamiętać o doborze kolorów, jak najbardziej wskazane są pastele oraz inne dziewczęce barwy. O tej porze rezygnujemy raczej z ciemnych kolorów, które w ciepłe dni nie dodają uroku. Poza tym wszystkie chwyty dozwolone, a zabawa modą jest jak najbardziej wskazana.


1.New Look 2.H&M 3.Mokobelle 4.Lindex 5.Lindex 6.House 
7.H&M 8.New Look 9.New Look 10.Lindex 11.Mokobelle 12.New Look

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)