środa, 22 lipca 2015

LONGCHAMP - Mini torebki na sezon Jesień/Zima 2015

mat.pras.

Wkrótce otwarcie butiku LONGCHAMP  w Silesia City Center, a my już mamy dla Was kilka nowości tej marki. Zobaczcie, co nowego pojawi się  w sezonie jesień/zima 2015!

Marka LONGCHAMP w sezonie Jesień / Zima 2015 stawia na kolorowy minimalizm i wprowadza do świata mody linię torebek Le Pliage Heritage Mini.

Torebki z tej kolekcji będą w nowym sezonie dominować u boku ambasadorki marki, Alexy Chung na wszystkich reklamach. Są małe, poręczne, pełne kolorów i niezwykle praktyczne. Idealne dla aktywnej kobiety, która ciągle jest w ruchu. Linia Le Pliage Heritage Mini jest miniaturową wersją dotychczasowego bestsellera marki, jaką od dwóch sezonów jest skórzana torebka Le Pliage Heritage.

Zdjęcia do kampanii Jesień / Zima 2015 powstały w Miami, na ulicach Wynwood District, które z całym swoim bogactwem małych galerii sztuki, artystycznych pracowni oraz ulicznego graffiti, stały się wymarzonym tłem dla linii Le Pliage Héritage Mini.

Autorem zdjęć nowej kampanii Longchamp jest brytyjski fotograf Max Vadukul. Spot reklamowy swoją premierę będzie miał 8 września.


mat.pras.

mat.pras.

mat.pras.

mat.pras.mat.pras.

mat.pras.

mat.pras.

mat.pras.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)