czwartek, 23 lipca 2015

Kombinezon - trendy na lato 2015!

www.silesiastyle.blogspot.com

Za oknem panują prawdziwe upały. Co najlepiej założyć na siebie, żeby czuć się swobodnie i trendy? Doskonałym rozwiązaniem będzie wybór modnego letniego kombinezonu. Z uwagi na pogodę postanowiliśmy przyjrzeć się letnim krótkim wersją tego stroju, jeśli jednak lepiej czujesz się w dłuższym wydaniu, również nie ma się nad czym zastanawiać. Kombinezon - trendy na lato 2015!

Jeśli lubisz trendy z lat 70, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Styl ten jest najbardziej hot tego lata. Jednym z charakterystycznych elementów tego trendu jest kombinezon, który został odkryty na nowo, tym razem w wakacyjnym klimacie.

Kombinezon ma wiele zalet, po pierwsze jest wygodny i lekki, co idealnie sprawdza się w gorące dni. Dodatkowo można dopasować go do każdego rodzaju stylu i sylwetki. Istnieje wiele możliwości, w jaki sposób można go nosić. Będzie wyglądał świetnie zarówno w eleganckiej wersji, jak i sportowej. Wszystko zależy od tego, jaki masz pomysł na swoją letnią stylizację. Dowolność jest dosyć spora, jeśli chodzi o wybór modnego kombinezonu. Na sklepowych półkach znajdziemy modele w różnym stylu, kolorach oraz wzorach. Jedyna zasada to brak zasad, możemy łączyć ze sobą różne style, faktury, im bardziej oryginalnie, tym lepiej.

1.New Look, 2.Lindex, 3.Lindex, 4.H&M, 5.New Look, 6.H&M, 7.New Look, 8.New Look, 9.H&M, 10.New Look

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)