środa, 29 lipca 2015

Gwiazda muzyki pop Meghan Trainor w kampanii Skechers

fot. mat. pras. 

Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor została twarzą globalnej kampanii marki Skechers, amerykańskiego producenta butów. Artystka znana z hitu "All About That Bass", który podbił listy przebojów na całym świecie, wystąpi w kampanii linii Colorful Comfort, której twarzą jest także inna amerykańska wokalistka, Demi Lovato.Nie mogę doczekać się współpracy ze Skechers – mówi Meghan Trainor. Cieszę się, że będę mogła pracować  z marką ceniącą  styl i możliwość bycia sobą. Jestem przekonana, że kampania spodoba się również moim fanom!Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zaangażować Meghan Taylor do kampanii Colorful Comfort – przyznaje Michael Greenberg, prezes marki Skechers. Meghan ma niesamowity talent i charakterystyczny wizerunek, który doceniają fani na całym świecie. Jej styl idealnie pasuje do Skechersa i naszych modnych, wygodnych i oryginalnych butów. Kampania z udziałem piosenkarki obejmie reklamy w telewizji, prasie, internecie, outdoorze i punktach sprzedaży. 
Jest to kolejna współpraca marki ze światowej sławy artystkami – wcześniej w kampaniach Skechersa występowały m.in. Britney Spears, Christina Aguilera i Carrie Underwood.
SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia  performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. 
Buty marki Skechers znajdziecie w sklepie COOL-T oraz sklepie Cropp Town. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)