wtorek, 9 czerwca 2015

Najmodniejsze sneakersy na sezon wiosna/lato 2015!

fot. silesiastyle.blogspot.com

Czy istnieje lepsze połączenie niż komfort, wygoda i najgorętsze trendy? Zdecydowanie nie! Kolorowe i przyciągające wzrok sneakersy, to prawdziwy must have w sezonie wiosna/lato 2015. Każda prawdziwa wielbicielka mody ma w swojej kolekcji oprócz szpilek, przynajmniej jedna parę niepowtarzalnych sportowych butów i wcale nie wykorzystuje ich do codziennych treningów. Postanowiliśmy przyjrzeć się najnowszym trendom i wyszukać najmodniejsze sneakersy na sezon wiosna/lato 2015!

Po pierwsze musi być wyjątkowo, im bardziej spektakularnie, tym lepiej. Najmodniejsze sneakersy na sezon wiosna/lato 2015 muszą być niepowtarzalne, mocno zdobione, kolorowe, istnieje naprawdę duża dowolność. Przede wszystkim nie może być nudno. W grę wchodzą tylko letnie kolory, szarości zostawiliśmy już dawno w jesiennym sezonie.

Jak wiadomo, kobiety uwielbiają wszystko, co się błyszczy i w tym przypadku również się nie rozczarują. Kryształki i cyrkonie pojawiają tego sezonu na co drugim modelu sportowych butów. Jednym słowem kobiety, które lubią wyróżniać się z tłumu na pewno znajdą wśród najmodniejszych sneakersy na sezon wiosna/lato 2015 coś dla siebie.


GIOSEPPO (ZEBRA)
fot. Gioseppo

HOUSE
fot. House
 LIU JO
fot. Liu Jo

 ROCK (ZEBRA)
fot. Rock
CROPP
fot. Cropp

MARINO FABIANI
Fot. Marino Fabiani 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)