wtorek, 2 czerwca 2015

Modne sukienki na wiosnę 2015

fot. silesiastyle.blogspot.com

Chociaż pogoda w ostatnim czasie płatała nam figle, wreszcie za oknem pojawiło się długo oczekiwane słońce. Jest to idealny moment na zakup nowej sukienki na wiosnę 2015. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, co w trawie piszczy i jakie modele tej wiosny, to modowy must have. Podpowiadamy, które z nich na pewno powinny pojawić się tego sezonu w szafie każdej prawdziej wielbicielki mody. Zobaczcie, modne sukienki na wiosnę 2015!

Wiosenny look to przede wszystkim powiem dużej dawki świeżości po szarym jesiennym sezonie. Sprawdza się to również i w tym przypadku. Modne sukienki na wiosnę 2015 muszą być kobiece, zwiewne i lekkie. Bardzo mile widziane są wszystkie motywy kwiatowe, które są numerem jeden tej wiosny. Oczywiście, idealna sukienka musi być dobrana do okazji. Czasem nawet w najbardziej gorące dni nie możemy sobie pozwolić na sukienkę z cienkimi ramiączkami. Doskonale sprawdza się tym przypadku sukienki typu safari w jasnych oraz kremowych kolorach.

Co jeszcze będzie hot tej wiosny?

Oczywiście jednym z najbardziej gorących trendów tego sezonu jest styl boho. Modne sukienki na wiosnę 2015 mogą posiadać charakterystyczne dla tego stylu printy i zdobienia. Nie możemy zapomnieć również o pastelach, które królują wiosną na ulicach oraz o bardzo modnej w tym sezonie asymetrii w kroju sukienek.


NEW LOOK
fot. New Look

 FEMESTAGE EVA MINGE
fot. Femestage Eva Minge

 LIU JO
fot. Liu Jo

 PINKO
fot. Pinko

 LINDEX
fot. Lindex
LINDEX
fot. Lindex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)