czwartek, 25 czerwca 2015

Castingi Elite Model Look

 

Już w sobotę 27 czerwca w Silesia City Center odbędzie się casting do ELITE MODEL LOOK POLAND. Organizatorzy tego prestiżowego konkursu poszukiwać będą poszukiwać u nas przyszłych top modelek, dając im szansę na karierę na miarę Gisel Budchen czy Sigrid Argen.

Casting odbędzie się 27 czerwca w godzinach 11.00 – 18.00 w Silesia City Center (ul. Chorzowska 107). Mogą wziąć w nim udział dziewczyny w wieku od 14 do 22 lat, o wzroście minimum 172 cm. Scouci agencji Elite oceniać będą m.in. fotogeniczność, osobowość i naturalne piękno, a także potencjał kandydatki w kontekście aktualnych trendów w modelingu. Uczestniczki castingów powinny być bez makijażu oraz mieć ubranie, które pozwoli na ocenienie ich sylwetek (legginsy lub obcisłe jeansy i T-shirt). W przypadku dziewcząt niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. Dodatkowo jest możliwość przesłania swojej aplikacji on-line na www.elitemodellook.com.pl poprzez zakładkę „Weź udział”. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek a także wyżej wspomniana zgoda dla niepełnoletniej uczestniczki.

Konkurs Elite Model Look Polska organizowany jest od ponad 10 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski, z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery modelek przykładem mogą być Aleksandra (Ola) Ziemińska, Paulina Gnaś, Karolina Kopacz czy Ada Sztajerowska. Konkurs Elite Model Look jest najbardziej znanym i popularnym konkursem modelingu, w którym rokrocznie udział bierze ponad 350.000 kandydatek z 800 miast, 60 krajów i 5 kontynentów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)