piątek, 8 maja 2015

Wpadnij do strefy Beauty! Już jutro i w niedzielęCiekawią Cię najnowsze trendy w makijażu i  manicure,  a może chcesz skonsultować swoją dietę
 z trenerem osobistym? Koniecznie wpadnij w najbliższą sobotę i niedzielę do Strefy Beauty, na Placu Tropikalnym w Silesia City Center.  

Czekać tam będą na Ciebie eksperci na co dzień zajmujący się make-up’em,  fryzurami, pielęgnacją skóry i paznokci, manicure, dietetyką oraz fitnessem.  Tylko w sobotę i niedzielę będziesz mieć okazję, żeby  bezpłatnie skonsultować najnowsze trendy w makijażu z ekspertami Sephory oraz Douglasa - dowiesz się, jakie kolory są trendy w tym sezonie oraz jaki makijaż jest idealny na letnie dni.

Z kolei specjaliści Nail Spa Marzeny Kanclerskiej doradzą Ci, jak zadbać o dłonie i stopy, odkrywając przed Tobą tajniki zabiegów upiększających paznokcie. Podobnie eksperci Kliniki Pięknych Dłoni. W weekend udzielać będą bezpłatnych porad dotyczących m.in. pielęgnacji, stylizacji oraz produktów manicure m.in. firmy CND, Gehwol i Revitalash.  Będzie również okazja do bezpłatnego pomalowania paznokci.

Na każdego odwiedzającego Strefę Beauty czekać będą także styliści Jean Louis David i Studia Fryzur Awangarda, którzy podpowiedzą,  jakie fryzury w tym sezonie są najmodniejsze. Będzie można skonsultować zarówno nowe uczesanie, jak i kolor. 

Na tych, którzy chcą bardziej diametralnej metamorfozy czekać z kolei będą specjaliści Pure Jatomi. Eksperci studia fitness udzielać będą porad dotyczących m.in. diet odchudzających, diet dla sportowców oraz zdrowego odżywiania.  Będzie można zasięgnąć także opinii trenera osobistego oraz poddać się analizie składu ciała.

Plac Tropikalny
9- 10 maja
Godz. 12.00 – 18.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)